menu

0,-

košík
dílna a stavba dům a zahrada
Kontakt

info@marolex.cz

+420 558 272 006

+420 737 363 306

Oldřichovice 164
739 61 Třinec

facebook ikona
Nejprodávanější
Úvod >> Typy postřikovačů >> Zahradní postřikovače

Zahradní postřikovače Marolex

Zahradní postřikovače Marolex pokryjí široké potřeby a využití v zahradě a to nejen rozpětím výrobní řady tak i příslušenstvím.Všechny naše zahradní postřikovače mají regulovatelnou trysku od postřiku proudem do jednoho místa až po mlhu.

 
Patří zde ruční postřikovače Master opatřené tlakovou pumpou. Svou litráží jsou
předurčeny pro menší práce v zahradě a domácnosti
 
Další jsou postřikovače nošené přes rameno, opatřeny taktéž tlakovou pumpou. Tlakový postřikovač má trvanlivější a stabilnější provoz.Postřikovače nošené přes rameno vyrábí firma Marolex ve variantách 5, 7, 9, 12 lt. Označeny jsou jako řada Hobby a  .
 
Mezi zahradní postřikovače patří i zádové postřikovače Titan MAROLEX.Zde je pamatováno zvláště na obsluhu postřikovače, ergonomií konstrukce.Mimo to na postřikovačích Titan je využito i několik patentů,např.speciální konstrukce postřikové teleskopické tyče, konstrukce nádoby bez průchodu částí skrz nádobu..
 
Specialitou mezi zahradními postřikovači je i postřikovač, který může uživatel tahat na kolečkách.Objem nádoby 20lt, zajišťuje pohodlnou práci bez nutnosti stálého tlakování a doplňování kapaliny.
 
Překvapivě i malířský postřikovač Profession Plus lze využívat v zahradě i k bílení.Balení obsahuje vše co je potřeba pro jednoduchou přestavbu tohoto obojživelníka
 
 
 rodinka-s-postrikovacem-master.jpg